Ter Lekesi Nasıl Çıkar?

Ter Lekesi,Renkli Kumaşlarda Ter Lekesi,Beyaz Kumaşlarda Ter Lekesi,Ter Lekesi Nasıl Çıkar, Ter Lekesi Çıkarma

Ter lekesi, günümüz şartlarında imajınızı sarsacak ve sizi yerle bir edecek “kötü” diye tabir edebileceğimiz lekelerden biri. Bunu oluşturan kumaş ve kıyafetlerdeki hem kötü görünüm, hem kötü koku; sizleri gerçekten üzebilir. Bu yazımızda, Ter Lekesi Nasıl Çıkar sorusunu, belli bir yöntem ve çözüm ile yanıtlamaya gayret edeceğiz. Aşağıdaki maddeleri uyguladıktan sonra ter lekesinden kıyafetinizi arındırabilir ve hatta yeniden doğurabilirsiniz. Pek çok insanın rahatsız olduğu ve görmekten haz etmediği ter; maalesef engellenemeyecek kadar yararlı bir durum aslen.

Beyazlarda Ter Lekesi Nasıl Çıkar?

Beyaz kumaşlarda, ter lekesi çıkarmak oldukça kolay bir iştir. Deodorantın ve parfümün fayda etmediği ve her seferinde oluşan ter lekesini; beyaz kumaşlarınızda bir süre sonra sarımtrak bir leke ile görürsünüz. Bu hem sizin için, hem de o kıyafeti giyerseniz çevreniz için rahatsız edici bir durumdur. Beyaz kumaşlarda ter lekesini, çamaşır suyuna batırarak ve çamaşır suyunda bekleterek çözebilmeniz mümkün. Bu sayede beyaz kumaşın içerisindeki her madde çözülecek ve her leke yok olacaktır.

Renklilerde Ter Lekesi Nasıl Çıkar?

Renkli kumaşlarda ter lekesi biraz daha dikkat isteyen bir durumdur zira renkli kumaşı hiçbir şekilde çamaşır suyuna yatıramazsınız. Renkli kumaşlarda ter lekesini çıkarabilmek için; su ve sirke karışımı oluşturup, bu karışıma ter lekesi olan kumaşınızı batırabilir ve bir süre bekletebilirsiniz. Sirke, içerisindeki çözücü maddeler sayesinde ter lekesini çözecek ve bitirecektir aynı zamanda.

Etiketler: Ter Lekesi,Renkli Kumaşlarda Ter Lekesi,Beyaz Kumaşlarda Ter Lekesi,Ter Lekesi Nasıl Çıkar, Ter Lekesi Çıkarma
Yazar: Son Leke Çıkarıcı Okunma: 2857