Nar Lekesi Nasıl Çıkar?

Nar Lekesi,Kurumuş Nar Lekesi,Nar Lekesi Nasıl Çıkar,Nar Lekesi Çıkarma

Nar lekesi, çoğu zaman “en güzel leke” olarak bilinen, leke türlerindendir ancak çıkması da bir o kadar zorlar insanı. Pek çok insan bu sebepten nar yerken ya da ayıklarken olabildiğince dikkatli olur ve özellikle anneler muhakkak birkaç tişörtünü bu meyveye feda etmiştir. Bugünkü yazımız da tam olarak, nar severlere ve elbette en çok annelere hitap ediyor. Bugün, Nar Lekesi Nasıl Çıkar sorusunu cevaplayacağız ve pek çok insanın tişörtünü kurban olarak sunduğu bu derde, bir çözüm yolu sunacağız.

Limon Kolonyası ile Nar Lekesi Nasıl Çıkar?

Nar lekesinin çaresi çok basit aslında. Eğer yeni bir leke ise ve henüz dökülmüş, sıçramış yahut herhangi bir şey olmuşsa; bunun çözümü limon kolonyasında. Basit ve hızlı bir şekilde nar lekesi bulaşan yere limon kolanyasını boca etmeniz, lekenin anında çözülmesini ve çıkmasını sağlayacaktır. Yeni bir leke ise, limon kolonyasının etkili bir çözüm olduğunu söylemek mümkün ancak eski, kurumuş bir nar lekesini nasıl çıkarabileceğiniz, biraz muamma ve limon kolonyası ile olacak iş değil.

Kurumuş nar lekesine tek çare aslında leke çıkarıcı bir deterjana, kumaşın bastırılmasıdır. Birkaç dakika, ve hatta bir saat kadar bekletmeniz halinde nar lekesi, kumaştan çıkabilir. Ancak, lekeyi anında fark etmek ve anında çıkarabilmek en önemli etmen. Ne kadar erken fark edilirse, nar lekesi o kadar çabuk çıkarılabilir.

Etiketler: Nar Lekesi,Kurumuş Nar Lekesi,Nar Lekesi Nasıl Çıkar,Nar Lekesi Çıkarma
Yazar: Son Leke Çıkarıcı Okunma: 2136